Радио Милева

(ВИДЕО) Во крупен кадар и однапред и одзади: Жешката презентерка на временска направи хаос со домашно видео!

(ВИДЕО) Во крупен кадар и однапред и одзади: Жешката презентерка на временска направи хаос со домашно видео!

Атрактивната водителка на временска прогноза, Марија Сол Перез, на која не ѝ одолеа ниту Роналдо, на својот Инстаграм профил објави домашно видео кое за помалку од еден час доби над еден милион прегледи.

Тоа не е ни чудно со оглед на тоа што оваа секси Аргентинка носи минијатурна долна облека – нешто на кое нејзините 2,6 милиони следбеници не забележаа.

La cara de orto viene con el combo ?‍♀️??‍♀️

A post shared by Solci Perez #lachicadelclima (@lasobrideperez) on

Во видеото, Сол која неодамна го осигурала својот задник на милионски износ, парадира пред камерата во танга и ги покажува своите заносни облини.

“Кога имаш работа по дома, но не можеш да престанеш да се глупираш”, напиша за видеото.

Останати вести од Радио Милева