Радио Милева

(ВИДЕО) Стресот го лечи во теретана: Емина Јаховиќ ја истури енергијата на справите, а ја однесе и мајка си Сенија!

(ВИДЕО) Стресот го лечи во теретана: Емина Јаховиќ ја истури енергијата на справите, а ја однесе и мајка си Сенија!

Откако откри дека се разведува од Мустафа Сандал, поп пејачката Емина Јаховиќ се врати во Нови Пазар кај своите родители.

Имено, таа моментално е во семејниот дом кај мајка си Сенија и таткото Нусрет, а со неа се синовите Јавуз и Јаман.

Пејачката се фрли на тренинг за да ја исфрли негативната енергија, а во теретана ја понесе и мајка си.

Госпоѓата Сенија очигледнио одлично се држи и ужива да троши калории со ќерка си.

Со вежбањето ле лачи хомонот на среќа, а бидејчи на Емина и недостига периодов, вежбањето и тоа како и е добра идеја за поубав ден.

Останати вести од Радио Милева