Радио Милева

(ВИДЕО) Среде Истанбул: Душко вози, а Јелена ги тресе слободните гради без градник!

(ВИДЕО) Среде Истанбул: Душко вози, а Јелена ги тресе слободните гради без градник!

Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина повторно замина за Истанбул во посета на сопругот Душко кој игра за турски фудбалски клуб.

Јелена не би била она што е  ако не предизвика некакво внимание, па макар и кога седи во автомобилот.

Па така, го вклучи мобилниот на снимање додека Душко вози, а во позадина се слуша турска музика на која таа ги затресе бујните и слободни гради врз кои не носи градник.

Видеото погледнете го во продолжение:

Останати вести од Радио Милева