Радио Милева

(ВИДЕО) Скромни во приватноста: Ајас славеше роденден, а вака го изненади неговата Ојку!

(ВИДЕО) Скромни во приватноста: Ајас славеше роденден, а вака го изненади неговата Ојку!

Убавиот и атрактивен турски актер Серкан Чајоглу го прслави својот 30-ти роденден во друштво на пријателите и најблиските.

За разлика од останатите познати, Серкан и неговата сакана, актерката Озге Гурел, со која заедно играат во „Сезона на црешите“ не сакаат некоја помпа и гламур.

Тие го собраа кругот на најблиските, а убавата Ојку му ја донесе роденденската торта на својот Ајас.

Како тоа изгледаше погледнете во продолжение:

#SerkanÇayoğlu #ÖzgeGürel

A post shared by Serkan Çayoğlu (@cayoglumserkan) on

Останати вести од Радио Милева