Радио Милева

(ВИДЕО) Секси хипноза: И камерата се тресе кога Гавазова меша со задникот!

(ВИДЕО) Секси хипноза: И камерата се тресе кога Гавазова меша со задникот!

Кога доаѓа новогодишниот и празничен период, фолк естрадата е најактивна со снимање емисии, настапи и веселба до зори…

Сузана Гавазова не го пропушта овој период за да биде во Македонија и турбо да го сработи она што го бара нејзината професија.

Па така откако настапи на „Роса фест“, почна со се почести снимања на новогодишни емисии во кои пали и жари со својот изглед.

Деновиве пак, веројатно работи на нова фотосесија или спот, а тоа дека не мирува откри на Инстаграм каде постави две видеа на кои за своите следбеници и обожаватели им замеша со задникот.

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

На едното видео е во хеланки со животински принт, додека на другото носи црн корсет и мрежа чорапи.

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on


Со новите објави дефинитивно најмногу ги размрда страстите на посилниот пол, а како ли само ќе изгледа и што ќе прави во финалниот видео производ, останува само да замислиме.

Останати вести од Радио Милева