Радио Милева

(ВИДЕО) Се уште стои на интернет: Видео од првата свадба на Карлеуша!

(ВИДЕО) Се уште стои на интернет: Видео од првата свадба на Карлеуша!

Поминаа околу 13 години откако српската поп-дива Јелена Карлеуша му се заколна на вечна љубов на Бојан Кариќ, нејзиниот прв сопруг од кого многу брзо се разведе и стави точка на бракот.

Беа во брак само четири месеци, а за свадбата тогаш се зборуваше и пишуваше на големо.

Сега и двајцата имаа нови брачни сопружници, а видеото се уште стои на интернет каналот Јутјуб, што веруваме не и одговара на пејачката.

Она што може да се забележи е дека Јелена пред повеќе од една деценија имала сосема поинаков стил, манири, но и вкус за мажи.

Останати вести од Радио Милева