Радио Милева

(ВИДЕО) Се појави на телевизија: Погледнете што кажа Лука Лазукиќ на утринска програма во живо!

(ВИДЕО) Се појави на телевизија: Погледнете што кажа Лука Лазукиќ на утринска програма во живо!

Сопругот на Наташа Беквалац кој беше обвинет за насилство, утрово се појави во живо во утринската програма на српската телевизија Happy, каде ја изнесе својата страна на приказната за наводниот физички напад врз неа.

Тој негира дека извршил насилство кон се уште законитата сопруга и вели дека никогаш не кренал рака на неа.

Погледнете што кажа:

Останати вести од Радио Милева