Радио Милева

(ВИДЕО) Сантино е новиот член во семејството Ражнатовиќ!

(ВИДЕО) Сантино е новиот член во семејството Ражнатовиќ!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ за разлика од нејзините наследници, Анастасија и Вељко, не е премногу активна на социјалните мрежи, а одвреме-навреме знае да сподели по некоја фотографија и видео.

Сепак, овој пат не издржа, а да не се пофали со миленикот кој е новиот член во нивното семејство, а станува збор за преслатко кученце од расата англиски булдог.

Цеца објави кратко видео на Инстаргам на кое кученцето слатко спие.

-Новиот член, Сантино, напиша пејачката во описот на снимката.

Novi clan! Santino!!!!❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on


Инаку, ова не е единственото милениче во нивниот дом, тие веќе имаат уште едно од расата германски шпиц.

Останати вести од Радио Милева