Љубов и Секс

(ВИДЕО) Професорка по сексуално воспитување на учениците им покажа како се става кондом со уста!

(ВИДЕО) Професорка по сексуално воспитување на учениците им покажа како се става кондом со уста!

Професорката, која предава сексуално воспитување, држи час за безбедност во сексот на универзитетот Бахиа во Бразил

На снимката таа клекнува на колена и со уста става кондом на пластичен пенис, кој го држи еден ученик, за да покаже дека користењето кондоми може да биде и забавна работа.

Учениците за време на перформансот се смеат и довикуваат, но никој не е шокиран од лекцијата на професорката.

Видеото крена голема прашина во Бразил, а некои побараа професорката да си даде отказ.

Некои пак и честитаа оти ги научила младите како да се заштитат од сексуално преносливи болести.

извор:сител.мк