Радио Милева

(ВИДЕО) Предизвика колапс: Станија буквално го блокираше сообраќајот во Њујорк

(ВИДЕО) Предизвика колапс: Станија буквално го блокираше сообраќајот во Њујорк

Старлетата Станија Добројевиќ некое време престојува во Америка, а според приложеното одлично се снаоѓа и забавува.

Станија моментално е во Њујорк каде сними секси едиторијал, за кој носи кус црн фустан, но под него нема градник.

-Секот и градот, напиша таа.

Иако автомобилите свират додека им попречува, таа безобразно им врати покажувајќи им го средниот прст.

Останати вести од Радио Милева