Радио Милева

(ВИДЕО) Потекоа солзи: Анабела ја посети Луна во „Задруга“, ќерката имаше само едно прашање до мајка си!

(ВИДЕО) Потекоа солзи: Анабела ја посети Луна во „Задруга“, ќерката имаше само едно прашање до мајка си!

Ќерката на Анабела Атијас и Гаги е секојдневна тема во српските медиуми поради нејзиното скандалозно учество во реланото шоу „Задруга“.

Продукцијата вчеравечер и дозволи на Анабела накратко да влезе на имотот за да ја види ќерка си Луна. Луна не знаеше дека ќе  ја види својата мајка, па почна да плаче кога ја здогледа.

-„Среќо мајкина, ангелу мој“, говореше Анабела низ солзи гледајќи ја Луна која непрестано плачеше.

Кога дојде до здив, Луна имаше само едно прашање за својата мајка – дали е разочарана од неа?

Што и одговори и за што разговараа, гледате од видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева