Радио Милева

(ВИДЕО) Пејачката објави домешно видео, а сите зборуваат за нејзиниот секси задник!

(ВИДЕО) Пејачката објави домешно видео, а сите зборуваат за нејзиниот секси задник!

Познатите  пејачки честопати изведуваат незаборавни моменти во нивните настапи со добра музика, а на сцената често се препуштаат на музиката играат.

Сепак, Лидија Бачиќсними видеото во нејзиниот стан додека изведува секси танц. Хрватската пејачка ги изненади следбениците на социјалната мрежа “Инстаграм” кога објави видео на кое таа игра и е прилично заводлива.

Лидија ја избра песна, застана пред камерата и почна да тверка. Сите што го видоа ова видео беа воодушевени, едни играта, а други од облините и задникот. Што и да беше, го привлече вниманието на многумина, иако повеќето коментираат дека за тоа е заслужен само задникот.

Останати вести од Радио Милева