Радио Милева

(ВИДЕО) Ништо не му е јасно: Андрија Милошевиќ никој не го препознава на улица!

(ВИДЕО) Ништо не му е јасно: Андрија Милошевиќ никој не го препознава на улица!

Андрија Милошевиќ во последните неколку дена ужива во убавините на Италија, каде е заедно со девојка си Александра Томиќ.

Двајцата одлучија да си посветат време еден на друг, но останаа активни на социјалните мрежи каде се гледа колку им годи одморот.

Меѓу објавите на Истаграм може да се види како актерот се шета на улица, но никој него препознава, што нему му беше необично, па мораше да се пошегува на своја сметка.

Gospodjo, ‘el vi znate da sam ja poznat?

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

-Госпоѓо, знаете ли дека сум познат?, напиша тој за снимката која ја погледнаа речиси 300 илјади луѓе.

Останати вести од Радио Милева