Радио Милева

(ВИДЕО) Невидена ситуација во „Ѕвездите на Гранд“: Падна голем срам, па мораше да интервенира водителот Војо

(ВИДЕО) Невидена ситуација во „Ѕвездите на Гранд“: Падна голем срам, па мораше да интервенира водителот Војо

Изминатиот викенд беше прикажана полуфиналната емисија на „Ѕвездите на Гранд“. На крајот беше прилично напнато, кога се одлучуваше кој ќе оди понатаму.

Во еден момент водителот Војо Недељковиќ прочита дека кандидатката со реден број 10 се пласирала во наредниот круг.

Меѓутоа, кандидатката со бројот 9 почна да се радува, бидејќи мислеше дека таа поминала понатаму.

Војо мораше да интервенира и да објасни дека другата натпреварувачка оди понатаму,а  не таа.

Погледнете како тоа изгледаше:

 

A post shared by Nemanja Milošević (@newanja) on

Останати вести од Радио Милева