Радио Милева

(ВИДЕО) Неговото име на нејзиниот грб: Дара Бубамара ја направи првата тетоважа!

(ВИДЕО) Неговото име на нејзиниот грб: Дара Бубамара ја направи првата тетоважа!

Пејачката одлучи името на најсаканиот маж во животот да го има засекогаш на своето тело. Дара Бубамара на својот Инстаграм сподели видео кое многумина остави без текст.

Таа ја направи својата прва тетоважа, а во прашање е името на оној што многупати го истакна како најважен во животот.

Во прашање е нејзиниот син Константин, чие име го тетовираше на грбот, а го оквири со ружа и круна.

Еве како изгледа:

 

Останати вести од Радио Милева