Радио Милева

(ВИДЕО)„Не размислува“: Сопругот пред камери ја посрамоти Сека!

(ВИДЕО)„Не размислува“: Сопругот пред камери ја посрамоти Сека!

Autor: TvPink Printscreen

Пејачката Сека Алексиќ која на 14-ти април ќе одржи голем солистички концерт во Белград, а вчеравечер заедно со сопругот Вељко гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, каде и двајцата открија некои детали од брачниот живот.

Имено, во играта „Колку добро се познаваат“, Вељко откри што најмногу го нервира кај неговата сопруга:

-Брзоплетоста. Во секоја смисла. Генерално, не размислува за она што ќе го каже, а не сфаќа дека тоа може да има негативни последици за неа и опкружувањето, кажа Вељко.

Како изгледаше ова погледнете од видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева