Радио Милева

(ВИДЕО) Не можеше да ги смири страстите: Омер и се фрли на својата девојка среде дискотека – почна жестоко да ја бакнува

(ВИДЕО) Не можеше да ги смири страстите: Омер и се фрли на својата девојка среде дискотека – почна жестоко да ја бакнува

Покрај многубројните гласини дека раскинале, турскиот актер Бариш Ардуч и Гупсе Озај се уште уживаат во својата љубов.

Тие моментално се во турското летувалиште Чешме, каде беа и минатото лето, и се снимени во еден ноќен клуб како разменуваат нежности.


Се шушкаше дека не се блиски како некогаш, со оглед на тоа дека иако најавуваа, нивната свадба не се случи.

Инаку, Бариш или попознат како Омер моментално работи на нова серија во која глуми телохранител.

Снимката од неговата страсна вечер ја гледате во продолжение:

Останати вести од Радио Милева