Радио Милева

(ВИДЕО) Не мирува: По бурата со разводот, Соња повторно го провоцира Аца Лукас!

(ВИДЕО) Не мирува: По бурата со разводот, Соња повторно го провоцира Аца Лукас!

Грдите зборови и препукувањата меѓу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ од неодамна престанаа, но сега Соња со еден потег повторно крена лавина. Поранешната на Лукас сподели видео на својот Инстаграм во кое пее песна:

-Оди, зашто некој чека на тебе, сака да те позлати, на некој што нема да му бидеш копче што се ниша, пее Соња.

Нејзините следбеници во коментари ја прашаа дали таа му пее на Аца или дали пати за него, но Соња не им одговори.

A post shared by Sonja Vu (@sonjavu) on

Останати вести од Радио Милева