Радио Милева

(ВИДЕО) Лила во „Твоето лице звучи познато“: Од ова видео ќе гледате само во еден секси детаљ меѓу нозете!

(ВИДЕО) Лила во „Твоето лице звучи познато“: Од ова видео ќе гледате само во еден секси детаљ меѓу нозете!

Дека Лила Филиповска е одлична водителка која долги години опстојува во македонскиот телевизиски етер, тоа е добро познато.

Пред многу години се проба како пејачка, но тоа набрзо не и стана приоритет, туку си продолжи со водителката кариера.

Долги години во својата професија Лила е  постојано во тандем со модната куќа „Елена Лука“,каде редовно секојдневно се подготвува за емисија.

Деновиве беше таму и облечена во наметка, па реши да се разигра и да пиокаже повеќе од што треба од отворот на наметката.

„Моето лице звучи познато ТЛЗП“, напиша Лила изграјќи и пеејќи песна од Ана Николиќ.

Погледнете:

Останати вести од Радио Милева