Радио Милева

(ВИДЕО) Кога Цеца и Анастасија ќе запеат заедно: Видеото има повеќе од 300 илјади прегледи!

(ВИДЕО) Кога Цеца и Анастасија ќе запеат заедно: Видеото има повеќе од 300 илјади прегледи!

Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија повторно ги воодушевија следбениците на социјалните мрежи со своите здружени вокални способности.

Неодамна заедно беа на вечерна забава, кaде така расположени решија двете да се фатат за микрофонот и да ја запеат песната „Доктотр“ и да ги воодушеват присутните.

Снимката се најде на Инстаграмот на Цеца, а веќе има повеќе од 300 илјади прегледи и многу коментари.

Погледнете:

❤❤❤????????????????❣❣❣

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Останати вести од Радио Милева