Радио Милева

(ВИДЕО) Кипат градите: Кога Цеца се појавува во новогодишна емисија на камерманите им е најтешко и најжешко!

(ВИДЕО) Кипат градите: Кога Цеца се појавува во новогодишна емисија на камерманите им е најтешко и најжешко!

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви сите со своето новогодишно издание.

Имено, Цеца на снимање се појави во жешка црвена тоалета со длабоко деколте во која не можеше да ги контролира бујните гради, па постојано го местеше фустанот.

Иако изгледот на сите им беше во фокус, Цеца одлучи да покаже и како се снаоѓа во кујната, а нема сомнеж дека многумина дополнително ќе ја развијат фантазијата кога ќе ја видат пејачката во кујнска наметка.

Од црвена долна облека, готвење во кујна, па се до провокативен настап на сцена.

Погледнете за што станува збор:

Останати вести од Радио Милева