Радио Милева

(ВИДЕО) Карлеуша се згрози од безобразниот коментар на новинарот: „Сечи, ова не смее да оди“!

(ВИДЕО) Карлеуша се згрози од безобразниот коментар на новинарот: „Сечи, ова не смее да оди“!

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ пред влезот на продукцијата застана да им даде изјава на новинарите кои ја чекаа со сочни прашања. Ја прашаа за концертот на Дара Бубамара, кражбата кај Саша Поповиќ, но и за коктелот кој носи име „Вкусот од папокот на Карлеуша“.

-Се допишував со Саша Поповиќ бидејќи бев во странство. Важно му е што сите се живи и здрави и дека е причинета голема штета. Јас имам обезбедување, камери, а ете и Саша ги имаше, па се случуваат такви работи, вели Карлеуша.

Пејачката одговори дека слушнала за коктелот со „вкус“ на нејзиот папок, а еден од новинарите и кажа дека тоа може да биде и нејзиниот задник, а таа се згрози и посака снимањето да се прекине.

Како тоа изглда, погледнете од видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева