Радио Милева

(ВИДЕО) Каков срам: Додека позираше на црвениот килим остана само по гаќички!

(ВИДЕО) Каков срам: Додека позираше на црвениот килим остана само по гаќички!

Една од гостинките на Kанскиот филмски фестивал беше и руската „плус-сајз“ манекенка Јулија Рибакова.

Таа прошета на црвениот килим во долга црвена тоалета, меѓутоа и се случи една незгода.

Имено, еден господин го нагази крајот на фустанот, па кога таа тргна да чекори понатаму, остана без голем дел од тоалетата и по гаќички.


Сепак, на крај си ја сподели снимката, бидејќи на овој начин таа го привлече вниманието на медиумите.

Како Јулија реагираше на ова, погледнете на снимката во продолжение:

Останати вести од Радио Милева