Радио Милева

(ВИДЕО) Каја Остојиќ направи хаос на интернет: Фановите не престануваат со коментарите за споделеното видео

(ВИДЕО) Каја Остојиќ направи хаос на интернет: Фановите не престануваат со коментарите за споделеното видео

Пејачката Катарина Остојиќ- Каја, која живее во Брисел, секојдневно со своите следбеници дели провокативни фотографии, но овој пат за нив подготви нешто поинакво.

Имено, таа одлучи да седне зад клавирот и да го отпее хитот на Лејди Гага „Milion Reasons“.

Фановите беа воодушевени, па ја преплавија со пофални коментари на сметка на нејзиниот глас.

Таа им возврати:

A post shared by K A Y A (@kaya_ostojic) on

„Поради такви како што сте вие се ова има смисла“

Останати вести од Радио Милева