Радио Милева

(ВИДЕО) Гордо покажа се: Лила заигра само по гаќички – ова не се гледа често!

(ВИДЕО) Гордо покажа се: Лила заигра само по гаќички – ова не се гледа често!

Лила Филиповска овој месец декември е преокупирана со многу работа. Водење на новогодишни емисии, снимање фотосесии, нови празнични изданија на „Се или нешто“…

Но, таа е пушка подготвена да одговори на предизвиците и со полни гради позитивна енергија да им одговори на задачите.

Деновиве се фотографираше за насловната страница на еден домашен магазин за убавина, а пак сега на својот Инстаграм се пофали дека повторно работи на нешто ново во модната куќа „Елена Лука“, каде се опупшти до максимум.

Облечена во транспарентно црно здолниште под кое има гаќички, Лила ги покажа извајаните нозе и целиот раскош со кој располага.

Разиграна низ салонот, водителката ги изненади следбенците со ваквиот потег, но и овој пат и порачаа дека е кралица во што и да направи.

Погледнете:

 

Останати вести од Радио Милева