Живот и Стил

(ВИДЕО) Го фатила мажот со љубовницата, па направила сцена каква што не сте виделе

(ВИДЕО) Го фатила мажот со љубовницата, па направила сцена каква што не сте виделе

Неверен сопруг е фатен во прељуба од страна на својата сопруга додека седел во кафуле со својата љубовница. Можете и да претпоставите што следело, но веруваме дека ваква драма не очекувавте.

Видеото кое го снимила надзорна камера пред кафулето прикажува бесна жена како го тепа својот маж, а потоа и неговата љубовница.

Меѓутоа, работите не завршиле тука, а целата ситуација ескалирала и се претворила во акционен филм.

Погледнете го видеото…

изворсител.мк