Радио Милева

(ВИДЕО) Беквалац дојде во Велес и помина незаборавна ноќ – еве ја атмосферата

(ВИДЕО) Беквалац дојде во Велес и помина незаборавна ноќ – еве ја атмосферата

По скандалот кој веќе како темна сенка ја следи во животот, а го преживеа веднаш по раѓањето на ќерката, српската-поп пејачка Наташа Беквалц реши што побрзо да и се врати на сцената, да заработи и полека да го стави лошото искуство со сопругот зад себе.

Имено, таа викендов престојува во Македонија, а поводот се нејзините настапи во неколку дискотеки.

Meni su sinoc rekli da sam andjeo??‍♀️??❤?????????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on


Првин се појави пред велешани, а веќе следниот ден замина кон Гевгелија.

Атмосферата од преполниот клуб каде публиката заедно со неа ги пееше нејизните најнови хитови ја гледате од видеото во продолжение, кое се најде на профилот на пејачката на социјалната мрежа Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева