Радио Милева

„Ви посакувам во животот да не видите пенис“ – Карлеуша со брутален одговор до Зорица Брунцлик!

„Ви посакувам во животот да не видите пенис“ – Карлеуша со брутален одговор до Зорица Брунцлик!

Зорица Брунцлик која некогаш беше дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“, сега на социјалните мрежи удри по стајлингот на Јелена Карлеуша.

Во една од емисиите Јеца се појави во провкативен стајлинг, а ова ја испровоцира Брунцлик, па жестоко распали по Јеца.

Yes. Perfect. ?‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


„Емисијата ја прекинува реклама за „Ѕвездите на Гранд“ и не верувам што гледам – Јелена Карлеуша со пениси на градите ги оценува кандидатите ( меѓу нив и малолетни) згорезена сум. Што е многу, многу е, напиша Зорица на социјалните мрежи, по што следеше брутален одговор од Карлеуша.

„Од друга страна и да станува збор за пенис, не знам што е лошо. Не е 17 век, срамота е да не бидете човек и на младите да им давате лош пример. А вие кои се згрозувате од срце ви посакувам во животот да не видите пенис и проблемот е решен, напиша Јелена.

Останати вести од Радио Милева