Радио Милева
го исполни ветеното

Ветено – исполнето: Саша Поповиќ ја плати операцијата на Крстиња од „Ѕвездите на Гранд“, а еве колку искешира

Ветено – исполнето:  Саша Поповиќ ја плати операцијата на Крстиња од „Ѕвездите на Гранд“, а еве колку искешира

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ успеа драстично да ослабе, а Саша Поповиќ  и вети дека ќе и плати операција за отстранување на вишокот на килограми.

Имено, целата операција чинела 6 000 евра, а ја платил Саша Поповиќ.

За време на музичкото шоу, Поповиќ и предложи на Крстиња да се ослободи од вишокот на кожа, а како мотивација и предложи да и ја плати операцијата.

Крстиња сега беше на операцијата за отсранување на вишокот на килограми.

-Операцијата трае околу два ипол часа. Оздравувањето е околу месец и за тој период ќе мора да носи појас, вели извор за курир.рс

-Откако ја гледав емисијата во првиот круг, имав сериозен разговор со Марија. Ми кажа дека треба да се решат некои работи и тогаш се одлучив за интервенција. Шоубизнисот е таков ако се појави некој подобар од мене,а  пее полошо ќе помине, а јас ќе испаднам. Кога ќе дојдете во таа фаза ќе ви треба стручна медицинска помош, знаете дека тоа е болест. Во почетокот ми беше многу тешко, но сега по неколку дена, а сега веќе месеци, се заборавив, изјави неодамна Крстиња.

фото: марко јовановиќ/инстаграм/крстиња тодоровиќ/приватна архива

Останати вести од Радио Милева