Радио Милева
Папарацо лов

Весна Змијанац за прв пат во јавноста по операцијата на срцето: Пејачката и нејзината ќерка Николија „уловени“ заедно (видео)

Весна Змијанац за прв пат во јавноста по операцијата на срцето: Пејачката и нејзината ќерка Николија „уловени“ заедно (видео)

Пејачката Весна Змијанац пред една недела имаше интервенција на срцето, а сега за прв пат по напорната операција беше фотографирана на улица.
Весна беше оперирана во КБЦ „Драгиша Мишовиќ“ каде беше хоспитализирана неколку дена, а ќерката Николија редовно ја посетуваше.

Бидејќи Весна не се појавува во медиумите од операцијата, екипата на „Папарако лов“ опуштено ја снимила Весна пред болницата.

Папараците неколку дена го следеа  животот на ќерката на Весна, Николија Јовановиќ, која поголемиот дел од времето го поминуваше со помалата ќерка Хана и нејзиниот сопруг Реља.

Фото: Принтскрин/Папарацо лов

Останати вести од Радио Милева