Радио Милева
сосема поинаква...

Верницата на Дарко Лазиќ во шок издание: Барбара Бобак е некоја сосема друга жена!? (ФОТО)

Верницата на Дарко Лазиќ во шок издание: Барбара Бобак е некоја сосема друга жена!? (ФОТО)

Пејачката и ријалити ѕвезда Барбара Бобак неодамна му стана свршеница на познатиот пејач Дарко Лазиќ, а нивниот љубовен живот речиси секојдневно е во медиумите, особено во таблоидите.

Барбара на фотографии, на настапи или при гостување во ТВ емисии изгледа навистина фантстично, сексапилно, атрактивно и бомбастично.

Но, по се’ изгледа дека фотошопот и шминката се тие кои драстично умеат да ја поправат сликата.

Имено,  една неодамна објавена снимка од базенот покажа како навистина изгледа Барбара.

Вишок килограми, мев што виси, спојлери отстрана и спуштена задница…  Ниту трага од онаа фатална убавица, која секојдневно осамнува на некоја насловна страница.

Кога не е со  шминка и фотошоп „испеглана и накитена“, Барбара Бобак е некоја сосема друга жена…!

Фото: Инстаграм принтскрин/barbara.bobak

 

Останати вести од Радио Милева