Радио Милева
ќе ве закова долго да гледате во неа...

Вера Мештеровиќ во бикини издание, доволно разголена и секси, многумина да обори на колена или да им набие комплекси (ФОТО)    

Вера Мештеровиќ во бикини издание, доволно разголена и секси, многумина да обори на колена или да им набие комплекси (ФОТО)    

Некогаш мисица, манекенка, модел денес ТВ водителка на утринската програма на Канал 5 телевизија… Вера Мештеровиќ  покрај присуството на ммалите екрани, знае како да ги израдува своите фанови и на социјалните мрежи.

Таа со своите објави на Инстаграм неретко знае да направи вистински хаос, а многумина се и повеќе од согласни дека и покрај годините, мајчинството и сите животни премрежја и разводи, Вера никогаш не изгледала подобро.

Често во сосема природно издание,  без претерана шминка, а неретко и без неа, расната убавица уште на прв поглед умее да плени со својот неверојатен шарм и неодолив изглед.

Впрочем, така беше и сега кога со неколку летни фотографии покрена цунами од коментари во вид на убави зборови, пофалби и комплименти од своите следбеници на социјалните мрежи.

Поранешната манекенка едноставно кажано им го сврте умот на многумина, споделувајќи ја на својот Инстаграм нејзината совршена линија, неодоливата убавина и заводливиот сексапил.

Во модерни колоритни бикини, Вера го распослала сиот свој телесен раскош и убавина на летната жештина. Седната на песочниот брег, македонскаа убавица одново потврди колку може да биде секси, привлечна и пожелна и без да се покаже повеќе од што треба.

Без непотребни провокации и вулгарна голотија, водителката ја сподели сета своја телесна убавина со која природата ја надарила.

Долги нозе, вито тело, доволно бујни атрибути и однапред и одзади и лице со заводлив поглед што плени…

Само еден поглед на згодната водителка и не ќе можете да ги одлепите очите од неа и од нејзиниот телесен раскош и убавина кој ќе ве закова долго да гледате во неа… Се разбира, како што вистински маж би гледал во вистински убава жена, каква што е Вера!

Особено во вакво бикини издание, доволно разголена и секси, многумина да обори на колена или да им набие комплекси!

Фото: Инстаграм принтскрин/veramesterovic

Останати вести од Радио Милева