Радио Милева
повеќе од дама за на реклама...?

Вера Мештеровиќ ги задоволи љубопитните гледачи: Водителката покажа што носи под фустанчето на емисија, освен ако тоа не е само за посебни прилики и одбрани среќници? (ФОТО)

Вера Мештеровиќ  ги задоволи љубопитните гледачи: Водителката покажа што носи под фустанчето на емисија, освен ако тоа не е само за посебни прилики и одбрани среќници? (ФОТО)

Вера Мештеровиќ некогашна македонска мисица, модел, а сега актуелна ТВ водителка на утринската програма „Здраво Македонијо“  на „Канал 5“, наголемо плови и низ инфлуенсерските води.

Нејзината „замрзната“ убавина и сексапил Вера и тоа како добро знае да ги претстави, бидејќи поранешната  мисица нема проблем да покаже дека секогаш е во топ форма. И кога е на ТВ екранот и кога како инфлуенсерка ги рекламира услугите и производите на оние кои ја одбрале тоа да го направи.

Убавината и особено неодоливиот сексапил секојдневно им ги „полнат очите“ особено  на  оние од посилниот пол на ТВ гледачите, а „влажните машки погледи“ на нејзините долги нозе како нејзин своевиден заштитен знак, секогаш  се надополнети со љубопитноста, што тоа носи атрактивната водителка под кусите фустанчиња?

Имало случаи кога оние најупорните дури и легувале на подот за да ѕирнат одоздола под телевизорот и да видат дали нешто ќе се види, а пустите желни, ама неуки и неупатени, не знаат дека не е до нивниот поглед, ниту до висината на која им е поставен телевизорот, туку до кадарот на режисерот.

Зато пак,  долгоногата убавица од „Канал 5“  самата го израдува „запалениот“ машки свет со последните објави на интернет.

Не дека и до сега водителката не сме ја виделе во подразголено издание, како на пример на оние неодамнешни топлес роденденските фотки,  но ова најновото, како да е директен одговор, со што им ја задоволи љубопитноста и на оние, најзнатижелните.

Имено, Вера споделила неколку фотографии во секси долна облека на Инстаграм во својата најнова рекламна мисија, па водителката им покажа на љубопитните, што тоа носи под фустанчето на емисија. Сега  можат  мирно да спијат и да го сонуваат она што го виделе.

Освен, ако еротската комбинација на градник и гаќички кои на себе згодната водителка на фотографиите ги носи, не се само за посебни прилики?

Па, за разлика од оние – љубопитните, што можат само да мечтаат и сонуваат,  Вера Мештеровиќ во вакво издание за некој „одбран среќник“ е повеќе од само… дама за на реклама!?

Фото: Инстаграм принтскрин/veramesterovic

 

Останати вести од Радио Милева