Радио Милева
риба и пол

Вера Мештеровиќ божествена пред камери, секси на настани, ама и во теретана: Погледите вперени во расната убавица додека ја билда раскошната задница (фото)

Вера Мештеровиќ божествена пред камери, секси на настани, ама и во теретана: Погледите вперени во расната убавица додека ја билда раскошната задница (фото)

Една од нашите најубави и атрактивни дами од јавниот живот, моделот,мисица и актуелна ТВ водителка Вера Мештеровиќ е во центарот на вниманието каде и да се појави.

Убава пред камери, а уште поубава непосредно односно на средба во живо. Вера завчера беше меѓу највпечатливите на роденденот на „Убавина и здравје“ во храбра секси комбинација за која и ние пишуваме.

Вера плени со својата маркантност, шарм, сексапил и убавина независно дали е пред камери, на јавен настан, на улица, па и во теретана.

Дека и на тој терен е во фокусот од вниманието покажа од своите најнови „стори“ на Инстаграм каде се одржува во форма.

Во дедениот момент сакаше да покаже како ги прави вежбите за задник, а понудената глетка – раскош за на социјални мрежи, а камоли таму, непосредно пред неа.

Напрчениот задник полни кадар со сексапил, а глетката рамна и за оние побујните.

На вакво тело иако е ремек дело му треба одржување, а Вера тоа не го заобиколува од својот животен стил, а за резултатите и не треба дополнителен коментар.

фото:Инстаграм принтскрин/Вера Мештеровиќ

Останати вести од Радио Милева