Радио Милева

Веќе не и требаат ниту врвките во улога на бикини: Јелена Карлеуша се разладува комплетно гола во домашниот базен (фото)

Веќе не и требаат ниту врвките во улога на бикини: Јелена Карлеуша се разладува комплетно гола во домашниот базен (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Популарната пејачка Јелена Карлеуша (41) знае како да ужива во овие жешки денови, па се соблече целосно гола за да се олади во базенот.

Јелена го покажа своето тело во полн сјај, и нема сомнеж дека не и недостасува самодоверба за да се соблече гола пред објективот.

Пејачката го „сруши“ интернетот со провокативна сцена од која многу припадници на посилниот пол не можат да ги тргнат очите.

фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Таа е целосно гола, но сепак остави многу на имагинацијата, а сосема е сигурно дека многу мажи зумирале на фотографијата на Јелена, односно на атрибутите на пејачката.

Инаку, таа ги откажа сите закажани настапи поради големиот број заболени од коронавирусот.

Останати вести од Радио Милева