Радио Милева
кој е?

Важи за една од најатрактивните жени: Ќе препознаете ли која водителка е на фотографијата? (фото)

Важи за една од најатрактивните жени: Ќе препознаете ли која водителка е на фотографијата? (фото)

Јавните личности особено пејачите, актерите, водителите се активни на социјалните мрежи каде редовно објавуваат новитети како од нивната кариера, така и од нивниот приватен живот.

Понекогаш знаат да пребаруваат по архива и да објават фотографии од нивните почетоци, како изгледале некогаш, како изгледале како деца.

Таква една фотографија објави и една од најатрактивните водителки.

Таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија од нејзиното детство и покажа како изгледала како дете?

Ќе препознаете ли за која водителката се работи?

Станува збор за Нина Сеничар.

Таа се повлече од јавноста за да се посвети на својата ќеркичка, но затоа е активна на „Инстаграм“ и им покажа на следбениците пред да би славна.

.Иако Нина не се промени со текот на годините, не е тешко да се заклучи дека е таа на фотографија бидејќи се уште ја препознатливата насмевка.

Останати вести од Радио Милева