Радио Милева

Вакво нешто немате видено на Гранд: Кандидатка се појави во „бадемантил“ и пешкир на главата! (фото)

Вакво нешто немате видено на Гранд: Кандидатка се појави во „бадемантил“ и пешкир на главата! (фото)

Откако се појави на сцената на Гранд, со својот стајлинг успеа да го привлече вниманието, а кога таа пристигнува на снимање со себе води цела екипа и личен асистент.

Некои го фалат, а некои го критикуваат нејзиното однесување велејќи дека прерано е да глуми ѕвезда.

Овој пат Тијана Кадовиќ на Гранд“ се појави во „бадемантил“, пешкир на главата и во папучи. Таа пристигна со својот камп и комплетен тим кој се грижи за нејзиниот стајлинг.

И со овој стајлинг успеа да го привлече вниманието на присутните.

А подоцна таа се пресоблече и се подготви за снимањето на музичкото шоу.

Како Карлеуша ќе го коментира овој стајлинг останува да видиме во некоја од наредните емисии.

фото: промо/рассрбија

 

Останати вести од Радио Милева