Радио Милева
среќна и насмеана

Ваквите убавици како Селма Бајрами, никогаш не се сами: Пејачката го покажа љубовникот, па конкуренцијата ја обори на задникот (ФОТО)

Ваквите убавици како Селма Бајрами, никогаш не се сами: Пејачката го покажа љубовникот, па конкуренцијата ја обори на задникот (ФОТО)

Пејачката Селма Бајрами  по сите животни премрежја низ кои мина по разводот, се чини дека конечно се скраси во љубовта и сега е среќна. Доказ повеќе се фотографиите на кои таа и нејзиното момче уживаат на одмор, а пејачката никогаш не изгледала подобро, понасмеaна и посреќнa.

Селма само пред неколку дена ги почести своите следбеници со фотографии во бикини и направи општ „хаос“ на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)

Но, расната русокоса не застана на тоа, објавувајќи уште неколку “морски пози“.

По бурниот период во животот, пејачката  не само психата, туку и фигурата ја доведе до посакуваното ниво, па летово гордо  покажува со какви облини располага, иако оддамна не е во цветот на младоста.

Со позите од терасата на хотелската соба во Макарска каде што моментално престојува и ги „залепи“ своите следбеници за екраните.

Додека мажите ѕурат во нејзините бујни атрибути, дамите и завидуваат откако во некои од објавите го покажа и згодното момче.

Логично… Ваквите убавици како Селма Бајрами, никогаш не се сами. Пејачката го покажа љубовникот, па конкуренцијата ја обори на задникот!

 

Фото: Инстаграм принтскринselmabajrami.star

Останати вести од Радио Милева