Радио Милева
налик на светските старлети

Ваква задница каква што има Елена и Џеј Ло би поскала: Ќерката на Миле Китиќ бујна како светските ѕвезди (ФОТО)

Ваква задница каква што има Елена и Џеј Ло би поскала: Ќерката на Миле Китиќ бујна како светските ѕвезди (ФОТО)

Ќерката на познатата брачна – фолк двојка Миле Китиќ – Марта Савиќ, младата пејачка Елена Китиќ неодамна започна да настапува во клубови, а по Србија и Црна Гора, на ред дојде и дијаспората.


Позната по својот атрактивен и ексцентричен стајлинг, таа на еден од настапите се одлучи за предизвикувачка комбинација која вклучуваше црно боди, проѕирни чорапи и црни, високи чизми.

Пред да излезе на сцена, Елена си направила провокативно видео во бањата, а кога го објавила на социјалните мрежи, беше опсипана со ласкави коментари.

 

„Џеј Ло да ти завиди на задницата“, „Каква мачка“, „Свеска, а наша“…

 

Или:  „Каков стајлинг,  како за на црвен тепихво Холивуд“, „Изгледаш премногу моќно“, беа само некои од  коментарите.

Дека не се далеку од вистината, покажуваат фотографиите на расната убавица, чија задница навистина може да се мери со оние на најпознатите светски пејачки и старлети, како Џеј Ло или Кардашијанките..

 

 

Инаку, Елена Китиќ цело лето го помина со Фран Пујис, еден од учесниците на најглредното ријалити  „Задруга“, по што почнаа да кружат гласините за романса.

Но, ие се уште јавно не потврдиле дека се во врска, а дали тоа ќе се промени останува да видиме.

Фото: Инстаграм принтскрин/elenakitic

 

Останати вести од Радио Милева