Радио Милева

Ваква поза не се гледа секој ден: Tea Tрајковска има долги нозе за играње, но и за гледање

Ваква поза не се гледа секој ден: Tea Tрајковска има долги нозе за играње, но и за гледање

Млада, згодна и неопходна – тоа е македонската пејачка Теа Трајковска која плени со својата убавина.

Теа е од оние млади пејачки кои полека, но сигурно добро плови во естрадните води.

Освен со добриот глас, Трајковска може да се пофали и со добар стар и згодно тело, а се тоа повеќе го докажува со објавите на социјалните мрежи каде што често комплименти за нејзината фигура и сексапил.

фото: принтскрин/инстаграм

Ако е нешто убаво и младо, тогаш и треба да се покаже, но и пофали.

Така, младата пејачка знае да направи разни пози со кои ги покажува своите атрибути, а така и е на последната објава на „Инстаграм“ каде Теа позира со разголени нозе.

фото: принтскрин/инстаграм

Фотографијата  доби неколку лајкови, но ќе се согласите дека Теа им добри нозе за играње, но и за гледање.

Останати вести од Радио Милева