Радио Милева
конечно на одмор

Ваква не сте ја виделе: Александра Младеновиќ во с*кси издание го покажа извајаното тело во бикини (фото)

Ваква не сте ја виделе: Александра Младеновиќ во с*кси издание го покажа извајаното тело во бикини (фото)

Пејачката Александра Младеновиќ конечно на крајот на август успеа да земе десет дена одмор и да отпатува за Грција, поточно на островот Родос.

Друштво и прави нејзината сестра Валентина од Житораѓе, со која се чувствува многу опуштено и најубаво за летување. По толку деловни обврски, како и приватни ситуации кои ја снајдоа во последните месеци, на пејачката и беше потребен одмор каде ќе може да го покаже целиот шарм со кој располага.

Имено, колку е атрактивна и каква топ линија одржува, можеа да забележат нејзините многубројни следбеници на Инстаграм.

Посебно внимание привлече малото розово бикини кое пејачката го носеше и играше на „картата за провокација“.

„Блескаш, како и секогаш“, „Предизвикувачки“, „Мала но преслатка“, се само дел од коментарите на Инстаграм.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/лександра Младеновиќ

Останати вести од Радио Милева