Радио Милева
изненади

Ваква досега никогаш не сте ја виделе: Пејачката Марија Шерифовиќ позираше од спалната соба (фото)

Ваква досега никогаш не сте ја виделе: Пејачката Марија Шерифовиќ позираше од спалната соба (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ изненади многумина со последното видео објавено на социјалните мрежи.

Имено, Марија се огласи на Инстаграм за да објави важна вест, а тоа е дека повторно е активирана на каналот по пауза од неколку месеци, како и дека донела одлука да продолжи со снимање, иако првично најави дека се повлекува од оваа платформа. .

Но, освен радоста што повторно ќе има директен увид во нејзиното секојдневие и размислувања, голем број коментари предизвика и тоа што Шерифовиќ се сними без ништо на себе, додека градите ги покривала само со чаршаф.

Многумина беа изненадени од ваквото издание на пејачка која досега ваква не се појавила.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Марја Шерифовиќ

Останати вести од Радио Милева