Радио Милева
здрав однос

„Вака треба да биде“ – Луна откри во каков однос се Анабела и Марко (фото)

„Вака треба да биде“ –  Луна откри во каков однос се Анабела и Марко (фото)

Луна Ѓогани открила каков однос имаат сега нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ и нејзината мајка Анабела Атијас.

-Анабела и Марко се во најдобри односи од било кога, баш такви какви што треба. Тоа сега е еден здрав однос, фала богу, само така и  нека остане  – изјавила на почетокот Луна Ѓогани.

Таа е секогаш тука за нас, таа ми е мајка ми, баба на ќерка ми, секогаш е присутна, сите сме добро, сакам така да остане – ни рече Луна и додаде дека Анабела била на нивната неодамнешната слава. Па потоа проговорила и  за нејзината ќерка и за проширување на семејството.

-Миа е мала, не ме гледа кога сум на емисии.  Господ ќе ни дозволи оваа година да го прошириме семејството – изјавила Ѓогани. 

Фото: Принтскрин/Инстаграм/ Луна Ѓогани

 

Останати вести од Радио Милева