Радио Милева

„Вака ми е подобро“: Пејачката Тина Ивановиќ ги извади силиконите и гордо го покажа природното деколте (фото)

„Вака ми е подобро“: Пејачката Тина Ивановиќ ги извади силиконите и гордо го покажа природното деколте (фото)
фото:принтскрин/инстаграм/тина ивановиќ

Пред неколку месеци пејачката Тина Ивановиќ призна дека ги отстрани силиконите од градите, но и дека никогаш повеќе нема да прибегне кон естетска хирургија.

“Естетски интервенции на телото никогаш повеќе. Тогаш бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Многу е поубаво кога си природен. Природни нокти, природна коса, природни гради … сè природно “, рече Тина.

 

View this post on Instagram

 

🧚‍♀️ #tinaivanovic

A post shared by Tina Ivanović (@tina_ivanovic_official) on

Пејачката сега сподели фотографија во костим за капење на својот профил на Инстаграм, а нејзиното природно деколте беше во фокусот.

Останати вести од Радио Милева