Радио Милева

Вака изгледаше Наташа Беквалац на почеток од својата кариера (фото)

Вака изгледаше Наташа Беквалац на почеток од својата кариера (фото)

Денес важи за една од најзгодните пејачки во регионот, а без разлика дали е во елегантно или опуштено издание Наташа Беквалац секогаш плени со нејзиниот изглед.

Наташа има витка фигура на која може многумина да и позавидат. Меѓутоа, ретко кој се сеќава како изгледаше Ната на почетокот од својата музичка кариера.

Иако многумина мислат дека пејачката направила неколку пластични операции, Беквалац ги демантираше овие информации.

Вака изгледаше пејачката во 2002 година.

 

View this post on Instagram

 

#natasabekvalac #2002 #rare #malisignali #jugoslavija #nostalgija

A post shared by @ foto.nostalgija on

За потсетување, пејачката преживеа вистинска драма кога нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физички ја нападна.

Останати вести од Радио Милева