Радио Милева
многумина не ја виделе

Вака изгледаше Луна Ѓогани на својата матура (ФОТО)

Вака изгледаше Луна Ѓогани на својата матура (ФОТО)

Луна Ѓогани е еден од најпопуларните учесници во реалното шоу „Задруга“.  За неа се пишува секојдневно во последните девет месеци, па така не е чудо што сега таа е повторно во центарот на вниманието. Но овој пат поводот е сосема поинаков.

Имено, таа еднаш ја објави својата фотографија од матурата на нејзиниот профил на Инстаграм и на тој начин им го покажа на сите она што го носеше на матурска прослава.

Луна тогаш се одлучи за бел фустан,  кој гордо го носеше.

Матура“ – кусо напиша Луна на фотографијата на која можете да видите или да се потсетите како изгледаше тогаш ќерката на Анабела и Гаги.

Останати вести од Радио Милева