Радио Милева

Вака изгледаше Ким Кардашијан како средношколка (ФОТО)

Вака изгледаше Ким Кардашијан како средношколка (ФОТО)

Најпознатата старлета во светот Ким Кардашијан (37) денес е секс симбол, а некогаш била само обично симпатично девојче на кое, како што многумина велат, не му биле потребни никакви хируршки зафати и естатски операции, но… оние во светот на шоу бизнисот сметале поинаку.

Таа на својот Инстаграм профил ги сподели со фановите своите фотографии од тинејџерските денови, кога била средношколка…

…ученичка во колеџ која има само 17 години…

…Како и фотографија од нејзините родители во тоа време.

Останати вести од Радио Милева