Радио Милева
некогаш и сега...

Вака изгледаше Ана Севиќ на почетокот на кариерата: Проценете дали пејачката многу се променила или…? (ФОТО)

Вака изгледаше Ана Севиќ на почетокот на кариерата: Проценете дали пејачката многу се променила или…? (ФОТО)

Неодамна во емисијата „Амиџи шоу“ групата „Република бенд“ премиерно ја изведе својата нова песна наречена „Ѕвезда. Сепак, малку е познато дека членовите на овој актуелен бенд некогаш работеле заедно со ѕвездите на „Гранд“.

Пред повеќе од десет години, некои членови на овој бенд работеа меѓудругите и со Ана Севиќ, која во изминатите неколку години ја запостави кариерата поради разводот со дарко Лазиќ и формирањето на новото семејство, но сепак и покрај тоа, се’ уште привлекува огромно внимание.

На фотографиите кои осамнаа во јавноста, публиката има  можност да се потсети како изгледала Ана Севиќ на почетокот на нејзината музичка кариера…

…А, вака таа изгледа денес. Вие самите проценете, дали пејачката многу се променила или… останала речиси иста?

 

 

 

Останати вести од Радио Милева