Радио Милева

Вака изгледа синот на Кристијан Голубовиќ кој го призна по 20 години (фото)

Вака изгледа синот на Кристијан Голубовиќ кој го призна по 20 години (фото)
фото: принтскрин/ексклузивно

Кристијан Голубовиќ уште во учеството на „Фарма“ призна дека својот син го признал дури по 20 години.

Имено, кога се родил Лазар во 1994 година, животот на Кристијан бил во опасност, па тој и мајката Даниела одлучиле во книгата на родени да не биде запишано името на Кристијан.

 

https://www.instagram.com/kristijan.kiki_yugo_boss/

Gepostet von Kristijan Kiki Golubovic am Samstag, 11. Juli 2020

Пред влегувањето во фарма, Кристијан заминал во општина и го признал синот.

Наследникот на Голубовиќ не сакаше да се експонира во јавност додека неговиот татко беше во Фарма за да не има додатни проблеми.

Лазар никогаш не криеше дека има другарски однос со неговиот татко и дека го посетувал кога бил во затвор.

По апсењето на Кристијан, Лазар не се огласуваше во медиумите.

SINU Lazar Kila SRECAN RODJENDAN …

Gepostet von Kristijan Kiki Golubovic am Montag, 6. Januar 2020

Кристијан со години е во брак со Ивана Вељковиќ која 8 години сама го воспитува нивното дете. Парот ја има ќерката Вера.

Останати вести од Радио Милева