Радио Милева

Вака изгледа „добро утро“ од перспектива на Нивес Целзијус – градите кипат од сите страни

Вака изгледа „добро утро“ од перспектива на Нивес Целзијус – градите кипат од сите страни
фото: инстаграм

Нивес Целзијус на своите фанови им посака „добро утро“, а поради бујните гради кои се во прв план на многумина нема да им биде добро.

Имено, Нивес позираше веднаш по будењето и без грам шминка, а кадарот од нејзините бујни гради ги запали социјалните мрежи.

фото: инстаграм

Нивес е позната по своите провокативни фотографии, но некои тврдат дека овојпат ги надминала границите..

А ако утрото се познава по денот

Останати вести од Радио Милева